Podręcznik elektroniczny 4b Wdc4v46c

Podręcznik elektroniczny 4b Wdc4v46c jest kompleksowym narzędziem edukacyjnym dla szkół średnich i wyższych. Zawiera wiele kursów i ćwiczeń do wykonania, a także zintegrowane narzędzia analizy, które pomagają uczniom w lepszym zrozumieniu i przyswojeniu materiału. Umożliwia również uczniom tworzenie i organizowanie notatek oraz dostęp do zasobów z zewnętrznych źródeł. Podręcznik wspiera również współpracę w grupie, umożliwiając uczniom dzielenie się informacjami i pomysłami poprzez czaty grupowe lub komentarze. Możliwość wykonywania ćwiczeń i testów online i dostęp do archiwum informacji pozwala uczniom na szybkie i efektywne przyswojenie materiału oraz kontrolę własnej nauki.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik elektroniczny 4b Wdc4v46c

Sklep WSiP

Sprawdź największą ofertę wydawniczą obejmującą podręczniki, zeszyty ćwiczeń oraz publikacje pomocnicze do wszystkich poziomów nauczania, uwzględniające aktualne wymagania programowe, w tym podręczniki do nowej podstawy programowej kształcenia zawodowego.

W bogatej ofercie znajdują się również pomoce dydaktyczne, lektury szkolne, plansze interaktywne, testy i repetytoria przygotowujące do egzaminów zawodowych oraz arkusze i repetytoria do Egzaminu Ósmoklasisty i Matury 2020.

Sklep internetowy WSiP to zawsze aktualna oferta, atrakcyjne ceny, dogodne formy płatności i szybka realizacja zamówienia. Zapraszamy na sklep. pl!

W Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym wspieramy nauczycieli i uczniów korzystających z przygotowanych przez nas podręczników, zeszytów ćwiczeń oraz programów multimedialnych. Na naszych stronach przedmiotowych publikujemy materiały pomocne w przygotowaniu i prowadzeniu lekcji. Ułatwiają one pracę z uczniami i realizację materiału – zwłaszcza w sytuacjach szczególnych, takich jak konieczność prowadzenia zajęć zdalnych lub hybrydowych.

Edukacja wczesnoszkolna

Zerówki oraz klasy 1-3 szkoły podstawowej

Matematyka

Szkoły podstawowe, licea i technika

Język polski

Historia

Fizyka

Szkoły podstawowe

Multipodręczniki

W czwartej klasie szkoły podstawowej kończy się tak zwana edukacja wczesnoszkolna, prowadzona zazwyczaj przez jednego nauczyciela i stanowiąca wstęp do drugiego etapu nauki. Codzienne zajęcia podzielone są teraz na przedmioty prowadzone przez różnych nauczycieli, a podręczniki i zeszyty ćwiczeń stają się nieco trudniejsze i bardziej wymagające.

Najważniejszą nowością w czwartej klasie jest rozpoczęcie szkolnej nauki pierwszego obcego języka nowożytnego. W większości szkół jest to język angielski, dlatego w księgarni internetowej PWN przygotowaliśmy niezwykle szeroki wybór podręczników i zbiorów zadań do nauki języka angielskiego. Wszystkie z nich opracowane zostały przez ekspertów i dostosowane do najnowszych podstaw programowych. Oprócz podręczników i zeszytów ćwiczeń takich wydawnictw, jak Pearson, Macmillan, Longman, Nowa Era czy Cambridge oraz Oxford University Press w naszej księgarni znajdują się również liczne materiały dla nauczycieli języków obcych, pomoce dydaktyczne, lektury dodatkowe oraz książki pomocnicze. Podobną ofertę przygotowaliśmy dla uczniów klas, w których obowiązujący język obcy to język niemiecki lub francuski.Pozostałe przedmioty czekające na czwartoklasistów to język polski, matematyka, muzyka, plastyka, historia oraz technika. Oprócz polecanych przez nauczycieli podręczników i zeszytów ćwiczeń w przygotowanych przez nas kategoriach znalazły się również inne książki pomocnicze i zestawy zadań. Rozbudowaliśmy zwłaszcza kategorię język polski, gdzie czteroklasiści znajdą także zeszyty z dyktandami, poradniki ortograficzne i interpunkcyjne oraz liczne lektury szkolne wraz z opracowaniami.Klasa czwarta to pierwszy i ostatni rok nauczania przyrody, która już w piątej klasie podzielona zostaje na cztery przedmioty: biologię, geografię, fizykę i chemię. Popularna "przyrka" to niełatwy przedmiot, dlatego oprócz podręczników i zeszytów ćwiczeń polecamy również repetytoria i zbiory zadań, a także "Szkolny niezbędnik: Przyroda w szkole podstawowej", który nie tylko dokładnie przedstawia omawiane w klasie zagadnienia, ale także uzupełnia je ciekawostkami, specjalnymi zadaniami oraz krzyżówkami, które pomagają utrwalić wiedzę. To doskonałe przygotowanie do rozpoczęcia nauki chemii, fizyki, biologii lub geografii.

Podręcznik elektroniczny 4b Wdc4v46c

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik elektroniczny 4b Wdc4v46c

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik elektroniczny 4b Wdc4v46c