Najczęściej zadawanym pytaniem dotyczącym Fujitsu P4 Titan DDR GA 8SGXL jest jego wydajność. Procesor Intel Pentium 4 w połączeniu z technologią Hyper-Threading oferuje wyjątkowo wysoką wydajność dla zastosowań domowych. Dodatkowo, procesor ten jest wyposażony w technologię Dual Core, dzięki której możliwe jest wykonywanie wielu zadań w tym samym czasie. Fujitsu P4 Titan DDR GA 8SGXL oferuje także wyjątkową wydajność przy korzystaniu z technologii DDR RAM, która zapewnia zwiększoną przepustowość i szybsze działanie. Ponadto, procesor jest wyposażony w technologię QuickPath Interconnect, która zapewnia wyjątkowo wysoką wydajność w przypadku wielozadaniowości.
Ostatnia aktualizacja: Najczęściej zadawane pytania Fujitsu P4 Titan Ddr Ga 8sgxl
Zakład pogrzebowy Karawan może reprezentować rodzinę lub bliskich Osoby Zmarłej w urzędach, kancelariach kościelnych i cmentarnych wraz z wniesieniem wszelkich opłat związanych z pogrzebem w imieniu klienta, oraz odbiorem i kredytowaniem kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego odbieranego ze wszelkich instytucji i resortów m. in. z ZUS, KRUS, MSWiA i innych.
W tym celu rodzina lub bliscy muszą wystawić odpowiednie pisemne upoważnienie. Wzory takiego upoważnienia są dostępne w biurach obsługi klienta firmy Karawan.
Jeżeli śmierć nastąpiła w domu, należy powiadomić lekarza rodzinnego (w dzień) lub lekarza pogotowia (wieczorem oraz w nocy, a także w dni świąteczne) dzwoniąc pod nr 999 lub 112 (z telefonów komórkowych).
Po przybyciu lekarz wystawia kartę zgonu. Następnie należy skontaktować się z zakładem pogrzebowym, aby przewiózł ciało do chłodni. Firma Karawan dysponuje własną chłodnią i zapewniamy usługi transportowe całodobowo. Z kartą zgonu należy udać się od Urzędu Stanu cywilnego w celu uzyskania aktu zgonu. Jeżeli nie jesteśmy pewni czy śmierć nastąpiła z przyczyna naturalnych należy o tym powiedzieć operatorowi nr 112, który zadecyduje o ewentualnym wysłaniu patrolu policji.
Jeżeli osoba zmarła w szpitalu to kartę zgonu wystawia lekarz opiekujący się daną osobą w trakcie jej pobytu w placówce leczniczej. Najczęściej jest to lekarz prowadzący oddział, na którym zmarł dany pacjent.
Warto pamiętać aby na terenie szpitala nie ulec presji i namowom osób nam nieznanych na skorzystanie z usług danego zakładu pogrzebowego. Takie działanie jest nie tylko nieetyczne, ale także sprzeczne z obowiązującym prawem.
Ciało osoby zmarłej w takich okolicznościach zostaje najczęściej przewiezione najpierw do zakładu medycyny sądowej, w celu ustalenia przyczyny śmierci. Koszty takiego przewozu biorą na siebie odpowiednie organy państwowe/powiatowe. Dopiero po oględzinach lub po sekcji zwłok lekarz medycyny sądowej wystawia kartę zgonu, zaś prokurator wystawia dokument udzielenia zezwolenia na pochówek.
Po otrzymaniu tych dokumentów należy udać się do USC, a następnie ustalić z wybranym zakładem pogrzebowym szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowych.
Dokumenty oraz rzeczy potrzebne do organizacji pogrzebu to: karta zgonu część przeznaczona dla administracji cmentarza, odpis Skrócony Aktu Zgonu, dowód osobisty Osoby Zmarłej, dowód osobisty Osoby zamawiającej usługę, odzież dla Osoby Zmarłej. Jeżeli organizowany będzie pogrzeb katolicki poza parafią o której należała Osoba Zmarłą, to należy dodatkowo uzyskać zgodę księdza proboszcza danej parafii.
W przypadku pogrzebów świeckich lub ekumenicznych należy skontaktować się z mistrzem ceremonii lub zapytać o możliwość organizacji takiego pochówku w firmie Karawan.
Dokumenty potrzebne do odbioru zasiłku pogrzebowego przez zakład pogrzebowy to odpis skrócony Aktu Zgonu, legitymacja emeryta-rencisty lub zaświadczenie płatnika składek, dowód osobisty Wnioskodawcy (współmałżonka lub innego członka rodziny), dokument potwierdzający stopień pokrewieństwa lub powinowactwa Wnioskodawcy z Osobą Zmarłą (Skrócony Odpis Aktu Małżeństwa lub Urodzenia).
Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji
24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
również w niedziele i święta, służąc wiedzą i pomocą.
Dołącz do naszego newslettera i otrzymaj darmowy prezent powitalny
i wiele niezbędnej wiedzy na temat CBD, superżywności i zdrowego stylu życia.
Pytania i odpowiedzi – badania diagnostyczne
Czy muszę mieć skierowanie, żeby wykonać badanie obrazowe? Jeśli tak, jak je uzyskać?
Czy muszę mieć skierowanie na badanie rezonansem magnetycznym?
rozwińzwińBadania prywatne opłacane samodzielnie przez pacjenta nie wymagają skierowania. Bardzo ważne jest natomiast, aby pacjent, który przychodzi na badanie bez skierowania potrafił wyjaśnić dlaczego chce mieć je wykonane i dokładnie opisał dolegliwości. Na tej podstawie lekarz radiolog nadzorujący badanie oraz wykonujący je technik będą mogli dobrać parametry pozwalające zobrazować badaną część ciała.
Badanie rezonansem magnetycznym realizowane w ramach kontraktu z NFZ wymaga skierowania. Skierowanie może być wystawione przez lekarza specjalistę w postaci e-skierowania lub w tradycyjnej papierowej formie. Jeśli badanie ma być zrealizowane w ramach NFZ, specjalista wystawiający skierowanie musi współpracować z poradnią specjalistyczną udzielającą świadczenia w ramach NFZ. Na badanie rezonansem magnetycznym najczęściej kierują ortopedzi, neurolodzy, neurochirurdzy lub urolodzy.
Jak wygląda procedura „zdobycia” skierowania na badanie NFZ? LEKARZ PIERWSZEGO KONTAKTU (POZ) >> LEKARZ SPECJALISTA >> skierowanie na badanie obrazowe
Skierowanie na badanie rezonansem magnetycznym nie ma terminu ważności.
Czy muszę mieć skierowanie na badanie tomografem komputerowym?
Tomografię komputerową można wykonać jedynie ze skierowaniem, nawet jeśli jest to badanie wykonywane odpłatnie. Konieczność jego posiadania wynika z działania aparatu. Aparat tomografu komputerowego emituje promieniowanie rentgenowskie, które w nadmiarze może być szkodliwe, dlatego badania nie wykonuje się bez konkretnych wskazań. W trosce o bezpieczeństwo pacjenta o badaniu decyduje lekarz specjalista prowadzący pacjenta.
Czy muszę mieć skierowanie na badanie PET/CT?
NFZ określił w specjalnym dokumencie, u kogo możliwe jest wykonanie badania w ramach publicznego systemu zdrowia (dokładne informacje tutaj).
Na badanie refundowane potrzebne jest skierowanie wystawione przez lekarza specjalistę; nie musi to być onkolog, skierowanie może wypisać także np. chirurg, laryngolog, urolog. Badanie opłacone prywatnie również wymaga wskazania medycznego, a co za tym idzie – skierowania.
Czy muszę mieć skierowanie na badanie USG?
W wybranych placówkach Affidea wykonujemy również prywatne badania USG, które nie wymagają skierowania.
Czy muszę mieć skierowanie na RTG?
Podobnie jak tomografia komputerowa badanie RTG wykorzystuje promieniowanie, w związku z czym zawsze wymagane jest skierowanie.
Jak umówić się na badanie?
Rezonans magnetyczny, USG
Rezonans magnetyczny i USG wykorzystują neutralne dla organizmu fale radiowe, pole elektromagnetyczne i fale ultradźwiękowe. Badania te możesz umówić w każdej chwili przez nasz system on-line. W przypadku badań prywatnych skierowanie nie jest wymagane. Jeśli jednak posiadasz skierowanie, skorzystaj z opcji „posiadam skierowanie papierowe” lub „posiadam e-skierowanie”. Sprawdź też zalety umawiania badania z e-skierowaniem.
Tomografia komputerowa, RTG
Badania te możesz umówić w każdej chwili przez nasz system on-line. W badaniach tomografem komputerowym i RTG wykorzystywane jest promieniowanie jonizujące, dlatego zawsze konieczne jest skierowanie od lekarza.
PET/CT, scyntygrafia
- PET/CT – aby umówić badanie PET/CT skontaktuj się z naszą infolinią: 224 411 111 lub wypełnij formularz kontaktowy. Badanie PET/CT wymaga wstępnej kwalifikacji. Po zebraniu najważniejszych informacji o Twoim badaniu wrócimy do Ciebie z propozycją terminu.
- Scyntygrafia – badanie to wykonujemy wyłącznie w naszej placówce w Koszalinie. Umówisz się na nie pod numerem tel. : 94 732 87 36
Ile kosztuje badanie?
Wybierz województwo i sprawdź ceny badań prywatnych w naszej najbliższej placówce.
Rezonans magnetyczny
Tomografia komputerowa
Jak przygotować się do badania?
PRZYGOTOWANIE DO BADANIA
PRZYGOTOWANIE DODATKOWE – W PRZYPADKU BADANIA OKREŚLONEJ OKOLICY ANATOMICZNEJ:
rezonans magnetyczny jamy brzusznej i miednicy mniejszej
rezonans magnetyczny głowy
rezonans magnetyczny piersi
badanie MR enterokinaza (enterokliza/enterografia/enterokinaza)
CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA BADANIE?
DODATKOWE INFORMACJE:
Przygotowanie do badania rezonansem magnetycznym – pobierz pdf
Porady i triki dla Pacjentów z klaustrofobią – pobierz pdf
PRZYGOTOWANIE DO BADANIA
PRZYGOTOWANIE DODATKOWE:
Jak przebiega badanie?
Wybierz rodzaj badania
Rezonans magnetyczny – w większości przypadków
Podczas badania pacjent zostaje umieszczony na specjalnym stole w pozycji leżącej tak, aby znalazł się w centrum skanera MR. Podczas badania Pacjent powinien się nie ruszać, leżeć spokojnie. Wszelkie ruchy ciała wywołują artefakty, które wpływają negatywnie na jakość diagnostyczną wykonanych skanów. Badanie rezonansem magnetycznym trwa od 15 do 90 min. w zależności od badanej części anatomicznej. Niektóre badania wymagają wstrzymania oddechu o czym informuje personel, z którym Pacjent pozostaje w stałym kontakcie. Po wykonaniu badania rezonansem magnetyczny Pacjent może powrócić do swoich codziennych zajęć.
Rezonans magnetyczny serca
Badanie jest wykonywane w trybie ambulatoryjnym. Część pacjentów którzy wymagają podania środka kontrastowego przed badaniem ma założony wenflon (wkłucie) do żyły w zgięciu łokciowym. Badanie wymaga przyklejenia elektrod EKG (3 sztuki) do klatki piersiowej. Często wymaga to ogolenia u mężczyzn punktów, w których należy przykleić elektrody. Badanie wykonujemy w pozycji leżącej na wznak. Czas badania, w zależności od podanego na skierowaniu rozpoznania, wynosi około godziny. W czasie badania pacjent otrzymuje komendy, aby nabrać powietrze i nie oddychać na okres od 10 do 30 sekund, w zależności od wykonywanej sekwencji. Jeśli był podany środek kontrastowy podczas badania po wykonanym badaniu pacjent pozostaje w poczekalni placówki do 30 minut.
Tomografia komputerowa – w większości przypadków
Podczas badania pacjent, umieszczony na specjalnym stole, zostaje na nim wsunięty do tunelu, w którym znajduje się głowica aparatu tomograficznego. Głowica aparatu krąży w okolicy badanej części anatomicznej Pacjenta, wytwarzając promieniowanie. Pozwala to na wykonanie wielu sekwencji zdjęć w różnych płaszczyznach i warstwach. Uzyskany w ten sposób obraz przekazywany jest do komputera ze specjalistycznym oprogramowaniem.
Badanie tomografem komputerowym trwa od 10 do 30 min w zależności od badanej części anatomicznej. Po wykonaniu badania Pacjent może powrócić do swoich codziennych zajęć. W dniu badania ze środkiem kontrastującym wskazane jest wypicie większej objętości wody niegazowanej.
Tomografia komputerowa serca
Tomografia serca wykonywana jest w trybie ambulatoryjnym. Każdy pacjent przed badaniem ma założony wenflon (wkłucie) do żyły w zgięciu łokciowym. Badanie wykonujemy w pozycji leżącej na wznak podczas jednego nabrania powietrza na ok. 5-10 sekund. Do badania wymagane jest podanie środka cieniującego dożylnie zawierającego jod. Efekt podania środka cieniującego pacjent odczuwa jako odczucie ciepła trwające kilka sekund, które lokalizuje się w całym ciele i w zależności od osoby może się koncentrować w dolnych partiach brzucha lub głowie. Po wykonanym badaniu pacjent pozostaje w poczekalni placówki do 30 minut.
Wirtualna kolonoskopia
Badanie tomograficzne w porównaniu z innymi metodami jest mało uciążliwe. Jedyne nieprzyjemne doznania, na jakie będziesz narażony, to konieczność – bezpośrednio przed badaniem w pracowni tomografii komputerowej – wypełnienia powietrzem jelita grubego.
Rozdęcie jelita przez powietrze umożliwia wirtualną endoskopię wewnątrz światła przewodu pokarmowego. Badanie trwa 15 do 30 minut. Diagnostyka odbywa się w dwóch pozycjach – na plecach oraz na brzuchu.
Obrazy za pomocą specjalnego oprogramowania na oddzielnych stacjach roboczych są przetwarzane w celu uzyskania odwzorowania wewnętrznej powierzchni ścian jelita. W przypadku nacieku poza ścianę jelita jest to badanie o największej czułości. Wirtualna kolonoskopia uwidacznia odcinek od odbytnicy do kątnicy, czyli całe jelito grube, pod warunkiem bardzo dobrego przygotowania się do badania.
Skojarzenie metod PET (uwidacznia procesy życiowe) i CT (obrazy anatomiczne) umożliwia wykrywanie patologii na poziomie komórek/tkanki, co ma szczególne znaczenie dla identyfikacji wczesnych zmian nowotworowych. Znacząca wydajność skanera PET, w połączeniu z wysokiej klasy tomografem komputerowym i systemem analizy obrazów, pozwala na szczegółowe przebadanie całego ciała w ciągu kilkunastu minut i uzyskanie najbardziej precyzyjnych wyników, jakie przy obecnym stanie wiedzy można uzyskać.
Przed badaniem pacjent przyjmuje w formie zastrzyku odpowiedni znacznik – FDG (zazwyczaj jest to glukoza związana z izotopem fluoru – związek bardzo szybko rozkładający się w organizmie, dzięki czemu badanie jest nieszkodliwe, a dawka promieniowania bezpieczna dla pacjenta), który wraz z krwią rozprowadzany jest po całym ciele.
Po podaniu FDG pacjent przez pewien czas wygodnie odpoczywa w fotelu, aby znacznik został wchłonięty przez komórki.
Scyntygrafię wykonuje się za pomocą gammakamery. Pacjentowi podaje się radioizotop czyli tzw. znacznik, który „rozchodzi” się po jego organizmie. Urządzenie skanuje ciało chorego i tworzy „mapę” rozmieszczenia izotopu w jego ciele. Brak lub nadmiar znacznika wskazuje na patologię.
Miejsce, termin badania, kontakt z placówką
Gdzie mieści się Affidea i w jakich godzinach pracuje placówka?
Placówki Affidea znajdują się w 21 miastach Polski. Po szczegółowe informacje o godzinach ich pracy, lokalizacji i zakresie świadczonych usług zapraszamy na stronę https://www. pl/nasze-placowki/
Jak dojadę do danej placówki?
Mapa dojazdu do placówki znajduje się na . Interesującą pacjenta lokalizację można uzyskać po przefiltrowaniu listy placówek po regionach.
Jak sprawdzę termin badania?
USG, RTG, MR i TK:
Informacja potwierdzająca termin umówionego badania zostaje wysłana na indywidualny numer telefonu każdego pacjenta.
- Pierwszy sms pacjent otrzymuje zaraz po umówieniu badania. W treści sms podawana jest data badania, godzina i miejsce realizacji usługi.
- Drugi sms pacjent otrzymuje 7 dni przed badaniem.
- Trzeci sms pacjent otrzymuje 2 dni przed badaniem.
PET/CT i scyntygrafia:
Termin badania umawiany jest telefonicznie przez pracowników placówki. W razie wątpliwości dotyczących terminu badania prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 224 411 111
Jak skontaktować się z placówką?
We wszystkich kwestiach obsługowych prosimy o kontakt bezpośrednio z Infolinią pod numerem telefonu 224 411 111.
Odbiór wyników badania oraz oplata za badanie
Ile muszę czekać na wynik badania?
Czas oczekiwania na wynik badania uzależniany jest od stopnia jego skomplikowania oraz grafiku danej placówki. O aktualnym czasie oczekiwania na opis pacjent otrzymuje informacje podczas zapisu przez infolinię lub w placówce w dniu wykonania badania.
Jak odebrać wynik badania?
MR, TK, PET/CT:
Opisy badań jak i same obrazy są dostępne dla pacjenta poprzez zalogowanie się do platformy Portal Pacjenta. Obrazy z badania są dostępne w portalu tuż po zakończeniu badania, opis badania pojawia się po tym jak lekarz radiolog dokona weryfikacji wykonanych obrazów. Informacja o dostępnym i gotowym do pobrania opisie pacjent otrzymuje za pomocą sms’a.
RTG, USG:
wyniki dostępne są bezpośrednio w placówce.
Odbiór wyników badań możliwy jest także bezpośrednio w placówce. Wynik badania może być odebrany osobiście przez pacjenta (prośba o okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość) lub przez osobę przez niego upoważnioną pisemnie. Wzór upoważnienia dostępny na recepcji
Czy i kiedy mogę uzyskać kopię płyty/ opisu?
Kopię zdjęć z badania można uzyskać po złożeniu zapotrzebowania na Call Center bądź bezpośrednio w placówce. Czas oczekiwania na ponowne nagranie płyty wynosi do 2 dni roboczych. Kopia opisu badania jest dostępna cały czas na Portalu Pacjenta i można ją pobierać samodzielnie, dowolną ilość razy.
Czy po badaniu mogę otrzymać fakturę?
Faktura VAT może być wystawiona po wykonaniu każdego badania. Warunkiem jej otrzymania jest posiadanie paragonu z NIP’em nabywcy. Prośbę o wystawienie faktury prosimy zgłaszać przed dokonaniem zakupu i wystawieniem paragonu.
Mam problem z odbiorem wyniku przez stronę www. Co zrobić?
W przypadku pierwszego logowania lub odzyskiwania hasła:
1. Upewnij się, że poprawnie wpisałeś dane. W kolejnych wierszach należy wpisać dane pacjenta, które zostały podane w placówce przed badaniem:
2. Pojawi się druga (już ostatnia) plansza przed wyświetleniem Twojego konta.
3. W zakładce „Moje badania” wybierz „Wykonane”. To właśnie tam znajduje się lista wszystkich wykonanych badań. Kliknij w przycisk „Wynik”, aby pobrać opis badania.
W przypadku kolejnego logowania:
Podaj dane logowania. Zastosuj krok 3 z instrukcji powyżej.
UWAGA: Jeżeli otrzymałeś sms-a z informacją, że wynik jest gotowy, a nie widzisz go w systemie, skontaktuj się z nami: 224 411 111
Pytania i odpowiedzi – leczenie onkologiczne
Co zrobić, aby skorzystać z konsultacji i leczenia w Affidea?
Krok 1: rejestracja
Zadzwoń pod numer wybranej poradni Affidea lub uzupełnij formularz kontaktowy i umów się na wizytę w ramach NFZ. Pacjenci, którzy mają już zdiagnozowany nowotwór lub są zaniepokojeni swoimi objawami mogą zapisać się na konsultację z lekarzem onkologiem bez skierowania.
Krok 2: konsultacja
Spotkaj się z lekarzem onkologiem, który na podstawie przeprowadzonego wywiadu pokieruje Cię na przykład na dodatkowe badania diagnostyczne w ramach NFZ lub, jeśli już jesteś zdiagnozowany, zaproponuje leczenie. Konsultacja w Poradni Onkologicznej doje możliwość wystawienia karty diagnostyki i leczenia onkologicznego – DILO, która w znaczny sposób skróci ścieżkę diagnostyczną i przyspieszy wdrożenie leczenia.
Krok 3: leczenie
Rozpocznij leczenie w ramach NFZ pod opieką doświadczonych lekarzy. Leczenie onkologiczne ma różny przebieg w zależności od postawionej diagnozy, stopnia zaawansowania choroby i stanu klinicznego Pacjenta. W każdym przypadku plan leczenia jest szczegółowo omawiany i zatwierdzany na konsylium przez zespół interdyscyplinarny.
Z jakich terapii onkologicznych mogę skorzystać w Affidea?
W Międzynarodowych Centrach Onkologii Affidea realizujemy dwa tryby leczenia:
Stacjonarny na oddziale radioterapii – taki pobyt wymaga przyjęcia do szpitala, a leczenie odbywa się bezpośrednio na oddziale Ambulatoryjny – dla Pacjentów niewymagających przyjęcia na oddział szpitalny oferujemy leczenie ambulatoryjne realizowane w wyznaczonych dniach i o konkretnej godzinie. Pacjenci leczeni ambulatoryjnie mieszkający poza granicami Międzynarodowego Centrum Onkologii Affidea mają możliwość skorzystania z zakwaterowania w pensjonacie w bliskiej lokalizacji naszego ośrodka W ramach leczenia nasi pacjenci mogą skorzystać z terapii:
Radioterapia Brachyterapia Brachyterapia z zastosowaniem stałych implantów Hipertermia skojarzona z radioterapią Gdzie znajdę więcej informacji o centrach onkologii Affidea?
Więcej informacji o centrach onkologii Affidea dostępne jest na stronach naszych ośrodków:
MCO Poznań MCO Koszalin Kontakt z centrami onkologii
Co chcesz zrobić?
Przejdź do umawiania badania lub odbioru wyników, a jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji – wyślij do nas prośbę o kontakt.
Portal Pacjenta
Odbierz wyniki
Kontakt telefoniczny
Prośba o kontakt
Wiedza z zakresu zdrowia
Właściwa diagnostyka to skuteczne leczenie. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami o dolegliwościach, metodach diagnostycznych i leczeniu.
USG dla niemowląt, dzieci i dorosłych w Affidea Kielce
Modernizacja placówki Affidea Kielce
Rezonans magnetyczny w sedacji dla dzieci i dorosłych
Nowy wymiar technologii – aparat PET/CT Omni Legend w Affidea
Affidea zdobyła nagrodę „Diagnostics and Primary Care” w konkursie LaingBuisson Health Awards 2022
Jak przebiega tomografia krtani? Jakie schorzenia pozwala wykryć?
W Affidea szanujemy Twoją prywatność i prawa wynikające z przepisów o ochronie danych. Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia informacji, które pomagają nam ulepszać nasze produkty i usługi oraz dostosować je do Twoich potrzeb. Pliki cookie, których używamy, pozwalają naszej witrynie prawidłowo działać i pomagają nam zrozumieć, jakie informacje i reklamy są najbardziej przydatne dla naszych gości. Jeśli chcesz zapoznać się z naszymi praktykami dotyczącymi plików cookie, kliknij poniżej, aby wskazać Twoje preferencje dotyczące korzystania z tej technologii do wyżej wymienionych celów. W każdej chwili możesz zmienić zdanie i opcje zgody, wracając na tę stronę. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić swoje ustawienia.
Rozpocznij leczenie w ramach NFZ pod opieką doświadczonych lekarzy. Leczenie onkologiczne ma różny przebieg w zależności od postawionej diagnozy, stopnia zaawansowania choroby i stanu klinicznego Pacjenta. W każdym przypadku plan leczenia jest szczegółowo omawiany i zatwierdzany na konsylium przez zespół interdyscyplinarny.
Z jakich terapii onkologicznych mogę skorzystać w Affidea?
W Międzynarodowych Centrach Onkologii Affidea realizujemy dwa tryby leczenia:
W ramach leczenia nasi pacjenci mogą skorzystać z terapii:
Gdzie znajdę więcej informacji o centrach onkologii Affidea?
Więcej informacji o centrach onkologii Affidea dostępne jest na stronach naszych ośrodków:
Kontakt z centrami onkologii
Co chcesz zrobić?
Przejdź do umawiania badania lub odbioru wyników, a jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji – wyślij do nas prośbę o kontakt.
Portal Pacjenta
Odbierz wyniki
Kontakt telefoniczny
Prośba o kontakt
Wiedza z zakresu zdrowia
Właściwa diagnostyka to skuteczne leczenie. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami o dolegliwościach, metodach diagnostycznych i leczeniu.
USG dla niemowląt, dzieci i dorosłych w Affidea Kielce
Modernizacja placówki Affidea Kielce
Rezonans magnetyczny w sedacji dla dzieci i dorosłych
Nowy wymiar technologii – aparat PET/CT Omni Legend w Affidea
Affidea zdobyła nagrodę „Diagnostics and Primary Care” w konkursie LaingBuisson Health Awards 2022
Jak przebiega tomografia krtani? Jakie schorzenia pozwala wykryć?
W Affidea szanujemy Twoją prywatność i prawa wynikające z przepisów o ochronie danych. Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia informacji, które pomagają nam ulepszać nasze produkty i usługi oraz dostosować je do Twoich potrzeb. Pliki cookie, których używamy, pozwalają naszej witrynie prawidłowo działać i pomagają nam zrozumieć, jakie informacje i reklamy są najbardziej przydatne dla naszych gości. Jeśli chcesz zapoznać się z naszymi praktykami dotyczącymi plików cookie, kliknij poniżej, aby wskazać Twoje preferencje dotyczące korzystania z tej technologii do wyżej wymienionych celów. W każdej chwili możesz zmienić zdanie i opcje zgody, wracając na tę stronę. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić swoje ustawienia.
Bezpośredni link do pobrania Najczęściej zadawane pytania Fujitsu P4 Titan Ddr Ga 8sgxl

- Środki ostrożności Aeg Ddle Lcd 18 21 24
- Podręcznik właściciela Instrukcja obsługi Dell D1918ho
- Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Caimore Cm520 86tg
- Kompaktowa instrukcja obsługi Haier Hrb227w
- Pełna instrukcja 2n 9137131u
- Wstępna instrukcja obsługi 3m Series 410
- Tłumaczenie oryginalnej instrukcji obsługi Dewalt Dce530
- Opis systemu Electrolux Z2270 Z2290 Series
- Informacje dla użytkownika Aeg Santo 2492 Kg
- Procedura dołączania Canon Ir3300i
- Podręcznik użytkownika końcowego Aeg Santo Santo 3900 E
- Instrukcja szybkiego startu i gwarancja Dewalt Dw718v
- Instrukcje obsługi i przepisy Cisco 827 827 Router En
- Podręcznik planowania projektu Epson Eb 520
- Instrukcja instalacji i serwisu Haier Ab282aceaa
- Środki ostrożności przy postępowaniu Cisco Cisco877w G A K9
- Prosty podręcznik Canon 0059b001 Zr 100 Camcorder
- Podręcznik konstrukcyjny Hitachi Starboard Fx 79e2
- Instrukcja obsługi i montażu Black And Decker Hp9012
- Szkolenie w zakresie urządzeń Hitachi Cp X8170
- Wsparcie techniczne Help Doc Ge Mds 4710m
- Podręcznik Web Connect Cadexair Ca S
- Ilustrowany podział części Cisco Tc7 3
- Instrukcja instalacji dodatków Cisco Catalyst 3650 48ts E
- Instalacja, konfiguracja i obsługa Fujitsu Primepower 1500
Ostatnia aktualizacja Najczęściej zadawane pytania Fujitsu P4 Titan Ddr Ga 8sgxl

Komentarz
Материнка кстати просто 1000 версии где сетевуха не предусмотрена. Однокурснику собирал на такой матери комп. 1000-L версия имеет 100 мегабитную карту и 1000-G версия аж 1 Гигабитную сетевую карту и еще была версия 1000 Pro И Pro 2. отличий не помню. У самого была 1000-L версия но в последствии выяснилось что если вы подключаете скоростной интернет по витой паре в 100 мегабит нужен проц pentium так как Celeron выше 20 на отдачу и 40 на прием мегабит не тянет. По поводу использования 4 гигабайт необходимо включить в windows 32 бита режим PAE для работы памяти и прописать этот режим в загрузчик в файле boot.ini для XP но в XP Там нужно в спец файле в папке system 32 править значения в свойствах файла названия которого не помню. в Windows 7 это делается по запуску PAE Патча и он сам пропишется куда надо, но тогда windows 7 может не увидеть некоторых драйверов особенно на звук и сетевую карту но для GA-8Ipe1000 возможно понадобится отдельная звуковая а сeтевуха понадобится однозначно так что пробуйте win 7 32 бита c 4 GB DDR1 400 MHZ и процессором P4 1M L2 800 Mhz Presscott cо включенным режимом PAE и должно все быть ОК. Правда проц конечно слабоват но это же легендарный P4))).
норбуд 3200мгц имеет поддержку ем64, так же был 511 прескот(ставился в компы ibm) на 478 сокет он тоже имел поддержку 64бит и даже имел NX-bit на него и 10ка встает 64бит))
В timeshift на таком же проце играл, с включенным гипертрейдингом лагает. Видяха hd 3850. Без него все идеально
Воопрос) эта плата до каких видюх поддержет? Пж ответь и до каких приделов можно апгрейдить?
Win7 встанет на нее и сколько оперативы надо минимум?
Ревизия в углу написана "Rev x.x".
Сними видос как ты готовишь котлеты по Киевский по Таджиковский)
Блин это конечно круто смотреть про раритетное железо, но... Как можно быть настолько неграмотным. Какие 256МБ на видеокарте, причем тут это. Учитывая что монитор стоит всего на разрешении 800Х600. Скорее всего проблема в материнке и памяти, потому что ревизия у тебя 1.0 или 2.0, на них ничего не писали, а первая версия этой мамы не очень дружит с 1ГБ модулями ОЗУ, там конкретно нужно искать из старого DataSheet, который очень сложно найти, ибо на сайте производителя его уже нет. Учитывая, что ЦП у тебя в ней отличный стоит с FSB 800, то это скорее конечно вторая версия, но дело тут больше конечно в памяти. Видеокарта у тебя хлам, без обид, но это хлам. Если бы стояла хотя FX 5700, то было бы уже лучше. Потому что FX5500 каких только модификаций не было, и 64 битная, и просто стоковая без разгона чипа и т.д. и т.п. Ну и сам бренд производителя тоже не мало важен. Для примера, у меня та же мать, но 4 версии, CPU Pentium 4 2,66GHz FSB 533, DDR 400 512MB Samsung 4 шт. работают на 333 в двух канале (и не смотря на то, что 4 ревизия лучше дружит с 1ГБ ОЗУ я все равно воткнул 4 по 512 и именно Samsung, второй по значимости бренд это Kingston для этих материнок от GIGABYTE, последний в то время был NCP original) и видео от Gigabyte FX 5900ZT 128MB 256Bit AGPx8. В качестве накопителя стоял сначала SCSI 160GB от WD, в итоге сменил на простой SSD Silicon Power S55 64GB. И все летает тем более на 720p. Игры спокойно на высших идут в 1600X1200X32, ну конечно не DOOM 3, но тем не менее тот же Colin McRae Rally 03, 04, 05 идут норм. Need for Speed Underground вообще превосходно. Время будет постараюсь на AverMediaHD записать работу и игры с этого ПК.
А память ddr3 поддерживает? .
.