Instrukcja montażu części Beko 7000640001

Instrukcja montażu części Beko 7000640001 zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące montażu części zgodnie z wytycznymi producenta. Instrukcja zawiera informacje na temat niezbędnych narzędzi i materiałów, a także konkretne wskazówki dotyczące tego, jak je zamontować. Instrukcja ma łatwe do zrozumienia obrazy, grafiki i instrukcje, które są przejrzyste i łatwe do zrozumienia przez każdego. Instrukcja jest szczegółowa i zawiera wszystkie kroki potrzebne do zamontowania części zgodnie z wymaganiami producenta. Instrukcja jest przeznaczona do samodzielnego montażu i może być używana w celu zapewnienia, że części są zamontowane poprawnie i zgodnie z wymaganiami producenta.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu części Beko 7000640001

Beko HIC64401 instrukcja obsługi – Pobierz (3, 29 MB)

Sprawdź parametry i cenę produktu
w sklepie morele. net

Rozważasz zakup płyty ceramicznej Beko HIC 64401 lub masz pytania dotyczące jej działania? Poznaj jej funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne. Sprawdź instrukcję obsługi (pdf) płyty ceramicznej Beko HIC 64401!

Potrzebujesz wsparcia?

Beko jest tutaj, aby Ci pomóc.

Wybierz produkt

Wskaż produkt, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Instrukcje obsługi

Wyszukaj numer urządzenia

Informacje gwarancyjne

Sprawdź naszą standardową gwarancję i rozszerzoną gwarancyjnę na komponenty

Skontaktuj się z nami

Chcesz się skontaktować?

Przewodnik napraw i części zamiennych

Potrzebujesz pomocy technicznej?

Odwiedź naszą stronę wyszukiwania usług

Znajdź usługę

Zaleca się rozmrażanie zamrażarki mniej więcej raz w miesiącu lub gdy poziom szronu osiągnie grubość 0, 5 cm.

Chłodziarki z systemem odszraniania nie wymagają ręcznego rozmrażania.

Podczas działania chłodziarki możesz słyszeć odgłosy przypominające szum wody. Odgłosy te powstają, gdy w układzie chłodniczym przepływa ciecz i gaz. Nie jest to usterka.

Dźwięk ten może być również emitowany z sieci wodociągowej, jeśli chłodziarka jest wyposażona w urządzenie do wytwarzania lodu, lub podczas automatycznego rozmrażania, jeśli urządzenie ma funkcję odszraniania. Spróbuj określić, skąd pochodzi dźwięk. Jeśli dźwięk pochodzi z zamrażarki lub z obszaru pomiędzy dopływem wody a kostkarką do lodu, dźwięk ten jest zjawiskiem normalnym i po chwili ustanie automatycznie.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Dźwięk ten informuje o otwartych drzwiach. Jeśli drzwi chłodziarki pozostaną otwarte, wspomniany alarm włączy się po kilku minutach. Alarm wyłączy się po zamknięciu drzwi.

Podczas przechodzenia pralki z jednego etapu do drugiego, na przykład z mieszania do wirowania, słychać stukot. W takim przypadku odgłos stukania jest normalny i nie oznacza uszkodzenia. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być ciężki przedmiot lub ciało obce w bębnie. Jeśli podejrzewasz, że tak właśnie jest, zatrzymaj pralkę i odprowadź wodę z wnętrza, aby usunąć przedmiot. 

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Te odgłosy są normalnym zjawiskiem podczas odprowadzania wody z bębna. Ustaną one po całkowitym odprowadzeniu wody.

Silnik pralki może wydawać odgłosy buczenia lub furkotu podczas wirowania bębna. Jeśli słyszysz tylko te dźwięki podczas odprowadzania wody z urządzenia, może to oznaczać problem z wężem odpływowym. 

Wąż odpływowy usuwa wodę z bębna. Nie powinien on być wygięty ani zatkany. Sprawdź wąż i w razie potrzeby odblokuj lub wyprostuj go.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas wydawania tego dźwięku, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być nierównomierne obciążenie lub ciało obce w bębnie. W przypadku podejrzenia, że zaszła taka sytuacja, należy zatrzymać pralkę i spuścić wodę z wnętrza. Usuń obce przedmioty lub dodaj inne rzeczy, takie jak ręczniki, aby zrównoważyć obciążenie bez przekraczania dopuszczalnego limitu pojemności urządzenia.

Te odgłosy mogą być również spowodowane uderzeniem urządzenia w węże znajdujące się z tyłu, na ścianie lub w szafce. Sprawdź, czy węże są prawidłowo zamocowane i czy urządzenie nie zmieniło pierwotnego położenia. 

Na koniec należy sprawdzić, czy urządzenie stoi poziomo i stabilnie na stopkach. Spróbuj zakołysać pralką z boku na bok lub do przodu i do tyłu. Nadmierne kołysanie może być spowodowane nierówną podłogą lub nieprawidłowym wypoziomowaniem stopek urządzenia.

Sprawdź wypoziomowanie urządzenia za pomocą poziomicy spirytusowej. Jeśli urządzenie nie jest wypoziomowane, należy wyregulować stopki, sięgając pod chłodziarkę i wyszukując dwie nóżki z przodu. Należy je obrócić w prawo lub w lewo, aż stabilnie zetkną się z podłogą.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej produktu, kupujesz akcesoria, czy po prostu chcesz wyrazić opinię - jesteśmy tu dla Ciebie.

222 50 14 14Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18

Potrzebujesz więcej wsparcia?

Znajdź najczęściej zadawane pytania, przewodniki wideo, artykuły i nie tylko.

Wybierz swoje urządzenieaby lepiej dobrać część

Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Wybierz rodzaj urządzenia

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do sprzętów marki Beko. Używając filtrów zaoszczędzisz czas na wyszukanie potrzebnej części. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne.

Kategoria części:

  • (789)
  • (417)(164)(448)(1 025)(85)(40)(38)(65)(49)

Dostępność

Beko - turecki lider sprzętów AGD

Od kilkudziesięciu lat turecki producent pralek, lodówek i małego AGD podbija światowy rynek domowych urządzeń. Należy do koncernu Arcelik, gdzie zrzesza marki takie jak: Blomberg, Arctic, Altus, Elektra Bregenz, które niekoniecznie są popularne na polskim rynku, ale zachodnim i wschodnim już tak. U nas prym wiedzie marka Beko, a przede wszystkim ich popularne zmywarki, np. DFS28123X i DFN26420X, oraz lodówki - praktyczny model side by side GN 163120 X czy klasyczna chłodziarko-zamrażarka z systemem Nofrost CNA365EC0DX.

Oprócz tego marka zajmuje się również produkcją mikrofalówek, blenderów, płyt grzewczych, a nawet okapów. Większość z tych urządzeń można serwisować i naprawiać na własny rachunek. W naszej ofercie znajduje się aktualnie prawie 20 tysięcy części Beko.

Jakie są najpopularniejsze części AGD Beko?

Oryginalne części zamienne Beko to przede wszystkim kosze do zmywarki, półki do lodówki, fronty, a także uszczelki. Te elementy najszybciej się psują, ponieważ poddawane są ciągłej eksploatacji przez użytkownika. Zamiast kupować nowy sprzęt, można samodzielnie wymienić stare części na nowe. Większość tego typu napraw uda się wykonać własnymi rękami, w zaciszu domowym. Natomiast elektronikę oraz moduły sterujące polecamy zostawić specjalistom, aby nie narażać się na niebezpieczeństwo porażenia prądem.

Pamiętaj, że dbanie o urządzenia AGD zapewnia ich długotrwałą eksploatację bez większych awarii. Nie zapominaj o czyszczeniu sprzętu zgodnie z zaleceniami producenta.

Wszystko, co musisz wiedzieć o częściach Beko

Nie da się ukryć, że Beko to zdecydowanie jeden z liderów w branży AGD. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim nowoczesnym sprzętom o innowacyjnych funkcjach, a także solidnej jakości wykonania. Części Beko są trwałe, co sprawia, że awarie zdarzają się rzadko, chociaż oczywiście - jak w przypadku wszystkich urządzeń elektrycznych - nie są nieuniknione.
W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedna z części AGD Beko do pralki, warto wejść w tryb serwisowy, który jest dostępny z poziomu panelu sterowania. Tam znajduje się dostęp do zaawansowanych opcji oprogramowania, pozwalających na samodzielne zidentyfikowanie usterki i wymianę. Trzeba mieć tylko na uwadze, że bardzo łatwo jest za pomocą niewłaściwej sekwencji klawiszy zablokować urządzenie. Z reguły w pralkach Beko występuje łącznie 13 faz testowych, każda sprawdzająca inne funkcje i podzespoły. Odpowiednia identyfikacja danej fazy testowej oraz kodu błędu powinny być przeprowadzane przy pomocy tabeli kodów oraz instrukcji.

Jak dobrać części AGD Beko?

Jeżeli po zlokalizowaniu usterki pojawi się konieczność, by zakupić części zamienne Beko, należy sprawdzić informacje o modelu na tabliczce znamionowej. To specjalne oznaczenia producenta, które pozwalają na identyfikację konkretnego urządzenia. Na ich podstawie na pewno uda się zamówić pasujące części Beko. W przypadku tej marki najważniejszy jest jest 10-cyfrowy kod – Product No. (czasami Stock No. ). Zwykle zaczyna się on od 7, ale zdarza się również, że od 6 lub 8.
W ofercie sklepu North można zakupić zarówno oryginalne części Beko, jak i części zamienne Beko. Do najchętniej kupowanych należą: pompy myjące oraz odpływowe, balkoniki do lodówek, spryskiwacze, kosze do zmywarki, uszczelki, węże i filtry. W większości przypadków montaż tych elementów można dokonać samodzielnie w domu, co pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Z pomocą naszych instruktaży na Bazie Porad oraz filmików na kanale YouTube, wymiana części AGD Beko z pewnością przebiegnie szybko i bezproblemowo!

Nasze wskazówki

  • Uszkodzony wentylator w lodówce – możliwe objawy
  • Nie działa No Frost w lodówce
  • Jak wybrać żelazko?
  • Co najczęściej się psuje w pralce?
  • Głośny wentylator w piekarniku
Instrukcja montażu części Beko 7000640001

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu części Beko 7000640001

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu części Beko 7000640001